יצירת קשר
קישורים
מציג 1 עד 16 מתוך 17 נושאים.
1 2 »
 גינון אורגני

המידע באתר זה מכוון לאנשים המעוניינים להקים גינה אורגנית לגידול ירקות פירות ועשבי תבלין לצריכה אישית עד משפחתית. כמובן שחקלאים מקצועיים יכולים להנות מחלקים גדולים מהמידע, אף שאינו מכוון ומתאים לשיטות גידול בכמויות מסחריות. באתר מופיע מידע כללי על החקלאות האורגנית והביו-דינמית.


לצפיה באתר לחץ כאן     
 באופן טבעי - יצירת קומפוסט

כיצד נוצר קומפוסט? היצורים החיים בקרקע הם הבסיס ליצירת הקומפוסט. הם חיים באדמה, ואוכלים חומר אורגני כגון עלים שנשרו, ענפים שנשברו, פגרים והפרשותיהם. היצורים החיים זקוקים לפחמן שנותן אנרגיה ולחנקן לבנין גופם. חנקן נמצא בשאריות מזון, דשא קצור, זבל בעלי חיים וגם שתן בני אדם.
פחמן נמצא בניר, נסורת, קש, עלים יבשים.


לצפיה באתר לחץ כאן     
 הידרו - גרו

חנות HydroGrow מייבאת מרחבי העולם ומציעה מבחר מוצרים, המאפשרים לגדל בהצלחה מרובה תבלינים, צמחי בית וצמחי מאכל בבית ובאזורים עירוניים, בשיטות הידרופוניות ואורגניות מתקדמות. אנו גאים להוביל בארץ את העשייה בתחום ההידרופוניקה העירונית (אנו החנות הראשונה והמנוסה בארץ), ומציעים לקהל לקוחותינו את מיטב המוצרים אשר נבדקו ונוסו על ידנו לאורך שנים רבות של ניסיון בתחום בארץ ובעולם.


לצפיה באתר לחץ כאן     
 הגן הבוטני האוניברסיטאי, ירושלים

הגן הבוטני האוניברסיטאי בירושלים הוא אחד מהמקומות הקסומים בארץ, בו ניתן לראות, להריח (ולפעמים גם לטעום...) צמחים, פרחים, שיחים, עצי פרי, עצי ענק, צמחים טורפים ועוד ועוד.. מכל רחבי העולם! כל הצמחים בגן הבוטני מחולקים לחלקות הנקראות לפי יבשות העולם מהן הגיעו. כל חלקה פורחת בתקופה אחרת ואין עונה משעממת בגן הבוטני, אצלנו פורח ומעניין בכל ימות השנה, בגן הבוטני ניתן גם לראות פרחים אותם לא ניתן לראות באף מקום אחר בארץ, ולפעמים באף מקום אחר בעולם.


לצפיה באתר לחץ כאן     
 הגן האקולוגי בטכניון

הגן האקולוגי משתרע על שטח של כ 20 דונם בקרית הטכניון בסמוך לפקולטה להנדסה אזרחית וסביבתית. נופי הגן משלבים חורש ים תיכוני טבעי ונטוע, פינות אקלום לצמחיה, בוסתן עצי פרי ובריכות מים. הגן מכיל מתחמים שונים המייצגים מערכות אקולוגיות, סביבות חיים ובתי גידול שונים אשר בהם ניתן לסייר באופן עצמאי או בקבוצות מאורגנות ( גני ילדים, בתי ספר, סטודנטים ועוד). הגן מהווה מרכז לחינוך סביבתי בו ניתן לחקור וללמוד על אקולוגיה וסביבה.


לצפיה באתר לחץ כאן     
 האגודה הישראלית לסחלבים

גידול סחלבים הוא תחביב בין לאומי, עיסוק עם המון יופי ועניין. באירופה הוא התחיל במאה ה- 18, והיה מנת חלקם של מלכים ואצילים, ואילו במזרח הרחוק ידוע שקונפוציוס עסק בגידול סחלבים (לפני 2500 שנה). משפחת הסחלבים היא משפחה גדולה ומגוונת שנחשבת למפותחת ולמתוחכמת מיתר המשפחות הבוטניות. היא מיוחדת בזכות יופי הפרחים, (כמובן שזה עניין של טעם), בזכות המנגנונים הביולוגיים, ההתאמות לבתי הגידול. בעיקר הגיוון האדיר, שפע הצורות, הגדלים והצבעים מעוררים התפעלות מיופי הבריאה.


לצפיה באתר לחץ כאן     
 אתר העמותה אדם-צומח לקידום מקצוע הגינון הטיפולי בישראל

העמותה היא הוא פורום עצמאי אשר פעיליו עוסקים בו בהתנדבות. פורום מקצועי זה התכנס לראשונה בשנת 1998 תחת השם "הארגון הישראלי לגינון טיפולי" והפך לעמותה רשומה במרוצת השנים. העמותה, המשמשת כארגון הגג לעוסקים בגינון טיפולי בישראל, הציבה כמטרה לקדם את ההכרה בגינון הטיפולי כמקצוע טיפולי ייחודי ואת הקידום המקצועי של העוסקים בתחום.


לצפיה באתר לחץ כאן     
 עמותת "שומרה לסביבה טובה"

מאז הקמתה בשנת 1998, עמותת "שומרה לסביבה טובה" מאופיינת ביוזמות סביבתיות חדשניות הממוקדות במגזר האורבאני, במטרה לתרום לפיתוח חברה ברת קיימא ולשיפור איכות החיים, תוך חינוך הציבור לערכים ולמודעות. היוזמות ממומשות בשטח ומהוות מודלים חדשניים וחלוציים ליישום תוך יצירת שינוי מהותי. הטמעת בנייה ירוקה, התייעלות אנרגטית, מחזור מים אפורים ושימור שטחים פתוחים כלולים בפעילות המגוונת של הארגון. שומרה, עמותה יזמית באופייה, רוקמת שיתופי פעולה פרו-אקטיביים עם עסקים, ממשל ואקדמיה ומתמחה בשילוב כל המגזרים יחד בפרויקטים חוצי מגזרים.


לצפיה באתר לחץ כאן     
 משתלת שתילי הר

משתלת שתילי הר הוקמה בשנת 2001 על ידי שותפים בעלי שתי משתלות גידול ובעלי ניסיון של עשרות שנים בתחום הגינון והשתלנות. משתלות הגידול שלנו מתמחות באקלום מינים וזנים של צמחים, שאינם מוכרים בארץ, או שאינם מתאימים לאזורים החמים. בהקמת המשתלה שאפנו לרכז משאבים וידע הרלבנטיים לאזור ירושלים, ולכלל אזורי ההר בארץ ולבנות מרכז גנני גדול, מקצועי ומגוון, שיענה על כל צרכי הגנן הפרטי והמקצועי, עם דגש מיוחד על הצרכים הגנניים הספציפיים של אזור ההר ועל הצמחים המתאימים לאזור זה.


לצפיה באתר לחץ כאן     
 משתלות חישתיל

תאגיד משתלות "חישתיל" פועל למעלה מ-30 שנה בשוק השתלנות הארצי והבינלאומי. מה שהחל בתחילת שנות השבעים של המאה הקודמת כחזון ערטילאי, הפך במרוצת השנים למפעל יצרני חובק עולם. חישתיל, שהתמחותה העיקרית היא ייצור שתילים בתחומי ההורטיקולטורה (ירקות, תבלינים וצמחי נוי ושיקום נופי ), היא כיום מובילה טכנולוגית בתחום השתלנות בעיקר בשל יכולתה לפתח ולהשתמש בטכנולוגיות מודרניות וכן לפתח מוצרים ייחודיים תוך שימת דגש על שתלנות ירקות באזורי אקלים חם.


לצפיה באתר לחץ כאן     
 גן ונוף - פורטל גינון

גן ונוף - הפורטל הישראלי לגינון, מבית מגזין "גן ונוף" האתר הראשון מסוגו בישראל, בנוי כפורטל והוא מקור למידע ותוכן בכל תחומי הגינון והנוף בישראל.  איך מטפלים בריהוט גן? מה שותלים בחורף? איך מתכננים גינה? רק באתר גן ונוף תימצא כתבות במגוון רב ביותר של נושאים.


לצפיה באתר לחץ כאן     
 משרד החקלאות, מנהל המחקר החקלאי

מינהל המחקר החקלאי הוא המוסד הגדול ביותר בישראל, העוסק במחקר חקלאי, ונמנה עם הידועים מסוגו בעולם. תפקידיו העיקריים הם: לסייע לחקלאי ישראל בפתרון בעיות שונות; לתכנן ולבצע מחקר ופיתוח בנושאים חדשים ואסטרטגיים בחקלאות ובמדעי המזון; לארגן וליישם מחקר חקלאי בישראל. רבים מהחידושים, שפותחו במינהל המחקר החקלאי, מיושמים ברמה המסחרית בארץ ובעולם.


לצפיה באתר לחץ כאן     
 המשרד להגנת הסביבה

המשרד להגנת הסביבה הוקם בשנת 1989 בהחלטת ממשלה מס` 5 מיום 25/12/1988.
המשרד פועל בשלוש רמות: ארצית, מחוזית ומקומית. ברמה הארצית: נושא המשרד באחריות לניסוחה של מדיניות ארצית משולבת וכוללנית, וכן לפיתוח אסטרטגיות, תקנים וקדימויות להגנת הסביבה. במישור זה פועלים במשרד אגפים ומחלקות העוסקים בטיפול בנושאים הסביבתיים המקצועיים, במנגנון האדמיניסטרטיבי ובקשרי גומלין עם האזרח.


לצפיה באתר לחץ כאן     
 הארגון לגננות ונוף

הארגון הוא גוף ציבורי המייצג את כל קשת הגינון המקצועי בישראל ופועל לקידום הגינון בישראל, לשיפור הרמה המקצועית והניהולית של חבריו, לקידום המודעות לגינון מקצועי בקר חבריו ובקרב הציבור, לתחרות הוגנת בין חבריו, מייצג את ענף הגינון בפני המוסדות הפוליטיים והמקצועיים של המדינה, מפקח על הרמה המקצועית של היצרנים ונותני השירותים ועוד.


לצפיה באתר לחץ כאן     
 גינון בישראל

אתר גינון מביא לכם מידע עדכני ומקצועי בנושא גינון, משתלות ועצים. כל הזכויות באתר זה שמורות לבעלי האתר. אין להעתיק ו/או לשכפל את התכנים שבאתר, מקצתם ו/או במלואם לרבות תמונות וטקסטים ללא אישור מראש ובכתב מבעלי האתר. שימוש באתר: המידע באתר זה הנו לתועלת הציבור. אין להסתמך על המידע באתר וכל העושה כן עושה זאת על תנאי אחריותו הבלעדית ולא יעלה טענות כלשהן כלפי בעלי האתר ו/או הנהלת האתר. באתר מוצגות פירסומות שונות.


לצפיה באתר לחץ כאן     
 צמח השדה, פרחי הבר של ארץ ישראל
אתר צמח השדה הנו מגדיר צמחים - להיכרות ידידותית ועממית עם צמחי הבר של ארץ ישראל.
בישראל מתקיים מפגש מיוחד בין סוגי אקלים לבתי גידול. מפגש זה מניב מבחר גדול ומרשים של כ-2500 מינים של צמחי-בר בשטח קטן יחסית, לעומת כ-1500 מינים בלבד באנגליה, ששטחה גדול בהרבה. אנו, חבורת "משוגעים לדבר", נרתמנו להקים אתר עממי וידידותי למען הקהל הרחב במטרה לעודד את אהבת הארץ ולהעמיק את הכרת הטבע בקרב תלמידים וחובבים.

לצפיה באתר לחץ כאן     

  
 |  דף הבית |  אודות  |  גינון אור בגן  |  קירות ירוקים  |  גגות ירוקים  |  גלריית פרוייקטים  |  כתבות  |  יצירת קשר  |  מפת אתר  |  הוספה למועדפים  | 
אור בגן-צחי אבן אור- www.orbagan.co.il © כל הזכויות שמורות
ת.ד 16177 ירושלים 91161 050-8364025
  בניית אתרים לעסקים   אינטרדיל